MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11144201
nr 1114 4201
Karmstol
50/60-tal, Willy Beck, arkitekt A Bender Madsen & Ejner Larsen, flätad rygg & sits, etiketterad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 juni 2017
kl 19:37:12
12/6 19:28:19